ČIŠTĚNÍ RODU, NAROZENÝCH A NENAROZENÝCH DĚTÍ A PŘÍŠTÍCH GENERACÍ

 
 

Týdenní akce:

od 18.07.2021 09:00-11:00 skupinové připojení

od 12:00 18.07.2021 do 25.07.2021, 23:50 možnost individuálního nebo skupinového › ho zhlédnutí záznamu kdykoliv 

 Účast je možná odkudkoli na světě!

 Cena:

 900 Kč nebo 35 euro

900 Kč
Kategorie Praxe ve formě online meditací
 

Z důvodu velkého zájmu znovu opakujeme tuto praxi.

Práce na sobě s pomoci Sergeje Lazareva je primárně energetická.

Není třeba zaměřovat svoji pozornost pouze na shlédnouti videa ale spíše na své pocity a situace které se Vám ději od okamžiku přihlášení do ukončení praxe a jejich správné zvládnutí.

Video je důležité ale není primární.

Naše city, pocity, naše reakce na svět kolem nás formují náš osud a osud našich budoucích potomků. Všichni jsme sjednocení na jemné úrovni. Děti závisí na nás i my závisíme na dětech. Tím, že dáváme do pořádku sebe a svůj osud, pomáháme svým dětem. Čím zdravější jsou potomci, tím zdravější jsme my sami.

 Stává se, že u nás bez zjevného důvodu dochází k řadě nezdarů a potíží a máme pocit, že se nemůžeme pohnout v práci na sobě nebo v dosažení určitých cílů. To se často stává kvůli tomu, že jsme zatížení nejen my, ale i naši potomci. Není ani přitom nutné, zda máte na daný okamžik svého života děti. Stav potomků a celého našeho rodu má na nás obrovský vliv.

 Praxe „ČIŠTĚNÍ RODU, NAROZENÝCH A NENAROZENÝCH DĚTÍ A PŘÍŠTÍCH GENERACÍ“ je zaměřena na práci se schopností procházet traumatizujícími situacemi se zachováním lásky, na překonání odsuzování druhých, na práci s pocity křivdy, pocitem nespravedlnosti a ideály.

 Tato praxe pomáhá přeměnit energii nespokojenosti na energii tvoření a rozvoje, naplnit se blahodárnou a harmonizující energií lásky.

 Během praxe dokážete s novým pocitem přehodnotit a projít různé situace z minulosti, což vám pomůže změnit k lepšímu vaši budoucnost a budoucnost vašich dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: