E-KNIHA CESTA KE ZDRAVÍ ČLOVĚKA SKRZE UZDRAVENÍ DUŠE

 
 

Vyberte si způsob platby a dopravy zdarma: 

Audiokniha nebo E-kniha

369 Kč    
Kategorie E-knihy ke stažení v PDF
 

Audio ukázka knihy:

Člověk je v podstatě souhrn energií. Vše co nazýváme hmotou, je vázaná, zhmotnělá energie.

Člověk je souhrnem několika druhů energie. Vnější, fyzickou energii doplňujeme prostřednictvím jídla. Zato hlavní životní energie k nám přichází přes naši duši, přes naše city a množství této energie závisí na tom, jak je naše duše harmonická. Právě tato energie nám přináší zdraví i blahobyt. Bez této energie člověk prostě nebude žít.

Pokud člověk lituje své minulosti, má strach z budoucnosti, pokud zakouší pocit ukřivděnosti, nenávisti, nepřijetí světa, pak na tuto svou reakci vynakládá velmi mnoho energie a čím více energie je vynaloženo, tím rychleji se nemoc dostaví. Schopnost být v souladu sám se sebou, se svým osudem a se světem je jedním z hlavních pravidel zdraví.

Pokud máme problémy s duší, potom se jemné úrovně duše postupně zbavují energie a energie budoucnosti začíná odcházet a často si toho ani nemusíme všimnou…

Duše je primární. A proto dokud je pro nás duše důležitější než tělo a duch, do té doby jsme zdraví. Jakmile však postavíme na první místo své tělo nebo svou budoucnost, blahobyt či duchovní struktury, začneme mít problémy.