E-kniha ČLOVĚK BUDOUCNOSTI 1 - PRVNÍ KROK DO BUDOUCNOSTI

 
 

Vyberte si způsob platby a dopravy zdarma: 

Audiokniha nebo E-kniha

První kniha druhé řady Člověk budoucnosti.
 

Dvanáct knih edice Diagnostika karmy jsou převážně věnovány teoretickým otázkám. V nové edici Člověk budoucnosti budou vysvětlena témata výzkumu, která je možné použít v praxi. Jak můžeme změnit svůj charakter, jak správně vychovávat děti, jak se správně připravit na novou budoucnost – to vše bude popsáno v knihách nové edice. Knihy budou obsahovat praktické rady, zkušenosti, skutečné příběhy a odpovědi na otázky čtenářů.

 

369 Kč    
Kategorie E-knihy ke stažení v PDF
 

Vážení čtenáři,

 

právě v ruce držíte první díl druhé knižní řady S. N. Lazareva Člověk budoucnosti. Jedná se o pokračování jeho první série Diagnostika karmy, v níž se věnoval popisu cesty překonání lpění na materiální úrovni. V této navazující řadě se již zabývá překonáním lpění na úrovni ducha – na pocitu spravedlivosti, vlastní pravdy apod. Je velmi přínosná pro člověka, který se ztotožňuje s vědomím, identifikuje se s duchem. Takový člověk potřebuje být uznáván jako duchovní a na rozdíl od člověka výhradně materiální úrovně respektuje nejen sílu, ale také rozum, vlídnost, umění řídit aj. Při čtení této knihy se bude Vaše myšlení měnit a na pomoc při změně charakteru k Vám budou přicházet životní situace, v nichž budete mít příležitost nově nabyté postoje uplatnit, zachovat se jinak než dříve. V knize najdete návod na překonání této úrovně, uvolnění se z ní a získáte možnost přejít na další úroveň, na úroveň duše...

Záměrem této knihy je jednoduchou formou vysvětlit elementární skutečnosti, jež nejsou na první pohled zjevné, a objasnit, jak ovlivňujeme to, kterým směrem se bude ubírat náš osud, a jak ho tedy můžeme změnit. S. N. Lazarev je člověk, jenž má výjimečný dar, jeho způsob diagnostiky nemá ve světě obdoby, není možné se mu naučit, a proto ani nemá žádné své žáky. Vytvořil jedinečný, funkční, pravdě odpovídající a ucelený systém, který ze své podstaty odhaluje naboženské a společenské lži.

Jelikož po přečtení knih a seznámení se s novými informacemi vzniká u lidí potřeba dozvědět se více a sdílet své prožitky a zkušenosti s někým podobně naladěným, založili jsme v roce 2013 klub příznivců S. N. Lazareva a od té doby se pravidelně scházíme v Praze na čaji a kávě. Informace o aktuálních nejbližších setkáních můžete v dostatečném předstihu najít na našich webových stránkách, případně se lze jednoduše přihlásit k odběru novinek, rádi vám je budeme zasílat na e-mail. Zveme vás také ke sledování naší facebookové stránky a připojení se k naší facebookové skupině.

Na náš youtube kanál jsme umístili krátké videoukázky z DVD, ke zhlédnutí jsou zde volně přístupné všem. Připomínáme také, že CD jsou výtečnými pomocníky pro práci s podvědomím, svým působením ho napomáhají směřovat k bezpodmínečné lásce.

Veškeré knihy, DVD a CD S. N. Lazareva s námi spolupracují především na úrovni podvědomí. Z tohoto důvodu je také velmi vhodné mít energie dávání a braní vyrovnané. Pokud jste si tedy informace ve formě knihy, DVD nebo CD opatřili nelegálně zdarma, pak pamatujte, že vše má svoji cenu a ta bude muset být tak jako tak vyrovnána, může se stát, že i jiným způsobem než peněžním.

Spolu s autorem Vám přejeme na Vaší cestě poznání sebe sama i svého okolí a světa co nejvíce pochopení a přijetí, přejeme Vám změny, které rozzáří Vaši duši Láskou a naplní Váš život skutečným smyslem.

 

S Láskou,
Olga Dunayevska zástupkyně S. N. Lazareva v ČR a na Slovensku 

 

 

Doporučuji výbornou knihu


Člověk budoucnosti  Výchova rodičů-S.N.Lazarev

je to oblíbené téma ve všech rodinách, vztahy rodičů a dětí. Už dlouhé roky vtipkuji, ale myslím to vážně a dobře:)...říkám...Rodiče se musí včas vychovávat a pravidelně motivovat k růstu, neboť oni časem zleniví a celá rodová karma a nepovedené vzorce chování zůstanou jen na dětech k pochopení, vyčištění a uzdravení. Ale zároveň děkuji za vše dobré, co mi předci předali v genech...Asi chápete, jak to mají moji rodiče rádi:-) a ještě když jsme na to 3 "děti"...Stojí to úsilí a je to občas hodně náročná výměna postojů a energií. Ale za ty roky se ukázalo, že to má smysl a blahodárný vliv na zdraví všech....
Tak S.N.Lazarev vyslyšel asi mé názory a napsal tuto knihu, kterou jsem dostala k narozkám od brášky. A rodiče jsem ujistila, že teď půjdeme systematicky ještě do větších hlubin duše:) Jasně, že jsou nadšeni:-):-)

Dnes snad každý ví, jak se silně v dětství zapisují veškeré zkušenosti, míra lásky, svobody, osobní síly.... Naše pocity v daném okamžiku vytvářejí to, čemu říkáme zdraví a osud .A pokud tyto zápisy vnímáme, jako destruktivní záznamy nelásky..Pak se neláska zrcadlí v naší přítomnosti, ale většinou nevědomě. Měníme-li však svůj vztah k zážitkům minulosti, můžeme změnit současnost i budoucnost.

Pokud člověk nechápe základní pravdy života, potom jakékoliv rituály, přístupy či techniky ho nedovedou k cíli. A že právě teď, v tomto okamžiku, můžu začít měnit sebe a umožním, aby se tak změnil i celý svět. Že je třeba se naučit milovat a vnímat proudění lásky jako energie přítomnosti. Jakmile se však budoucnost pro nás stává důležitější než přítomnost, láska odchází a s ní energie....

Šárka P.

 

 Blaze chudým v duchu

Každý člověk má ve své duši energii. Její větší část musí vracet Bohu a její menší část musí směrovat na duchovní a fyzické. Pokud zapomeneme na lásku a přestaneme se starat o svou duši, dochází k prudkému nárůstu materiálního blahobytu, schopností a podobně. Máme radost z přívalu peněz, ze splněných přání, ale neuvědomujeme si, že okrádáme svoji duši a toto „štěstí“ si budeme muset několikanásobně odpracovat duševním smutkem a podlomením našich fyzických sil. Kristus říkal, že pro bohaté bude složité vejít do království Božího. Materiální bohatství představuje velké pokušení. Duchovní však ještě větší. Proto také Kristus řekl: „Blaze chudým v duchu.“
Celá řada lidí prudce rozvinula své duchovní možnosti tím, že se oprostila od svého těla prostřednictvím hladovění, sexuálního půstu nebo osamění. Objevují se u nich nadpřirozené schopnosti. Stávají se z nich jasnovidci a často nechápou, že duchovní bohatství představuje ještě větší pokušení, než to materiální. Potom následuje zákonitý proces – to, co zbožšťujeme, zemře. Schopnosti, duchovnost, vědomí. To vše jsou projevy stejné kategorie. Pokud je zbožšťujeme, začnou si nás podřizovat a udělají z nás otroky. A Bůh, aby zachránil naši duši, nás o ně připraví...