E-KNIHA ČLOVĚK BUDOUCNOSTI 2- NOVÉ MYŠLENÍ

 
 

Vyberte si způsob platby a dopravy zdarma: 

Audiokniha nebo E-kniha

Tato kniha věnuje tolik pozornosti duchovnímu stavu rodičů z toho důvodu, že hlavním faktorem výchovy dětí je právě směr, kterým se rozvíjejí rodiče dětí, cíle, které rodiče dětí upřednostňují, a smysl života, který rodiče vyznávají. To jsou milníky, které určují dětem cestu životem.

369 Kč    
Kategorie E-knihy ke stažení v PDF
 

Audio ukázka knihy:

 

Dalším důležitým faktorem je to, jak se rodiče chovají jeden k druhému, jaký mají vztah k sobě navzájem. A posledním významným vlivem na život dětí je životní zkušenost rodičů ale i ostatních předků, jejich rodová emocionální a behaviorální genealogie.

To co obvykle nazýváme výchovou dětí, tedy rady, moralizování, pěstování návyků představuje z mého úhlu pohledu pouze 5-10% vlivu na děti. Zbytek vlivu je určen vnitřním stavem a chováním rodičů. Nejdůležitější zkušenosti dítě získává na úrovni citů a pocitů, v podvědomí. Proto jsem v knize nespěchal s udílením praktických rad, protože každá praxe se buduje na základě teorie, a abychom se k praxi vůbec dostali, musíme teorii důkladně pochopit.

Výchova člověka je jedním z hlavních úkolů našeho života. Ten, kdo se nedokáže vychovávat sám, nemůže nikdy vychovat své děti. Jakákoliv výchova znamená zásadní změnu charakteru a duše člověka.