E-KNIHA ZDRAVÍ ČLOVĚKA

 
 

Vyberte si způsob platby a dopravy zdarma: 

Audiokniha nebo E-kniha.

 

369 Kč    
Kategorie E-knihy ke stažení v PDF
 

Hlavním cílem mnoha lidí, kteří čtou knihy S. N. Lazareva a přicházejí na jeho semináře, je vyřešit některé ze svých problémů. Mnohdy jsou to právě vážné nemoci nebo problémy, které nás přivádějí ke snaze o pochopení toho, co je to život, k otázkám, v čem spočívá jeho smysl, zda existuje souvislost mezi minulostí a budoucností, platí-li takový pojem jako karma, zda je možné hřešit nebo své hříchy odčinit. Ne všichni lidé se ale dokáží zorientovat v tak obrovském množství informací, které se na nás hrnou ze všech stran.

 Současné zdravotnictví v podstatě buď jednu nemoc přemění na jinou, nebo akutní formu převede do chronické. V důsledku toho člověk nezažívá silné utrpení, nemoc však nikam nemizí.

 S. N. Lazarev objevil, že vyléčit se je možné skrze pochopení. Když člověk porozumí zákonům bytí a uvědomí si, co je skutečně dobré a co špatné, pak nemoc zmizí sama od sebe. 

Pochopení léčí lépe než léky

 Vesmírné zákony a principy, jejichž znalost opravdové pochopení přináší, jsou popsány v této knize.

 

 kniha Zdraví člověka 

jedna z nejlepších knih od S.N.Lazareva vydána v ČR! Je v ní, dalo by se říci veškeré shrnutí všech informací týkající se jeho celoživotního výzkumu a poznání, co je to život,člověk,duše,karma,jak funguji vesmírné zákony ...význam náboženství -křesťanství.
Otevírá oči slepím a posouvá ty,kteří se rozhodli a snaží se jít v životě tím správným směrem.
Moc děkuji za všechny jeho knihy a obzvláště tuto! Jsem stastna,ze se mi dostaly knihy tohoto obdivuhodného a vyjimečného badatele,filozofa a lecitele do rukou!! Moc Vám děkuji pane Lazareve za všechno,co pro nás děláte a přeji Vám hodně Lásky,zdraví a štěstí ve Vašem životě!!❤️
Švárová Marie