série Člověk budoucnosti

Tato řada knih navazuje na sérii Diagnostika karmy. S.N. Lazarev pokračuje dále ve svých výzkumech a seznamuje s výsledky svého bádání čtenáře.

 

 

clovek_budoucnosti

 

 

 

 

Nejprodávanější

369
8851369885

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

 • Balíček- všechny knihy z řady Člověk budoucnosti (3 ks) Akce Kód: 001
  Balíček- všechny knihy z řady Člověk budoucnosti (3 ks)

  1.Prvný krok do budoucnosti

  2.Výchova rodičů 1

  3. Výchova rodičů 2

  Původně: 1 107 Kč
  Ušetříte: 222 Kč (–20 %)

  885 Kč
 • Upoutavka FB Clovek budoucnosti 1 Kód: 622937
  Člověk budoucnosti 1 - První krok do budoucnosti
  První kniha řady Člověk budoucnosti.

  Dvanáct knih edice Diagnostika karmy jsou převážně věnovány teoretickým otázkám. V nové edici Člověk budoucnosti budou vysvětlena témata výzkumu, která je možné použít v praxi. Jak můžeme změnit svůj charakter, jak správně vychovávat děti, jak se správně připravit na novou budoucnost – to vše bude popsáno v knihách nové edice. Knihy budou obsahovat praktické rady, zkušenosti, skutečné příběhy a odpovědi na otázky čtenářů.

  369 Kč
 • Vychova rodicu 1 Kód: 937
  Člověk budoucnosti 2- Vychova rodičů 1

  Tato kniha věnuje tolik pozornosti duchovnímu stavu rodičů z toho důvodu, že hlavním faktorem výchovy dětí je právě směr, kterým se rozvíjejí rodiče dětí, cíle, které rodiče dětí upřednostňují, a smysl života, který rodiče vyznávají. To jsou milníky, které určují dětem cestu životem.

  369 Kč
 • Vychova rodicu 2 Milostny trojuhelnik Uspesny podnikatel Obalka Kód: 913
  Člověk budoucnosti 3 - Výchova rodičů 2

  To, co nazýváme budoucností, je nová realita, jež se nachází v jiných světech. Není to jen obyčejná fyzická realita, nacházející se v jemné rovině. Jednotlivé části budoucnosti jsou před tímto světem uzavřeny a nachází se v jiných dimenzích. Skrze duše našich potomků, přebývajících v budoucnosti, můžeme kontaktovat jiné světy a získávat informace o tom, co se stane. Ovšem proto, abychom se dotkli budoucnosti, je nejdřív nutné naučit se budoucnost ztrácet. A protože budoucnost nejen vytušíme, ale v jemné rovině jsme s ní i propojeni, potom roztržení spojení s jinými světy a s možnou budoucností prakticky u každého způsobuje deprese a neuvědomělou nechuť žít…

  369 Kč
 • Člověk budoucnosti 4- Vychova rodičů 3 Kód: 272
  Člověk budoucnosti 4- Vychova rodičů 3

  Vědomí a podvědomí

  Uctívání budoucnosti.

  Připravuje se k vydání v září 2020!!!

  369 Kč

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem