série Člověk budoucnosti

Tato řada knih navazuje na sérii Diagnostika karmy. S.N. Lazarev pokračuje dále ve svých výzkumech a seznamuje s výsledky svého bádání čtenáře.

 
269
3691269369

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

 • Upoutavka FB Clovek budoucnosti 1 Kód: 622937
  Od 20.06. do 4.09. jsme na dovolené. Vice informace na http://www.sergej-lazarev.cz/kontakty/
  První kniha řady Člověk budoucnosti.

  Vážení čtenáři,

  právě v ruce držíte první díl druhé knižní řady S. N. Lazareva Člověk budoucnosti. Jedná se o pokračování jeho první série Diagnostika karmy, v níž se věnoval popisu cesty překonání lpění na materiální úrovni. V této navazující řadě se již zabývá překonáním lpění na úrovni ducha – na pocitu spravedlivosti, vlastní pravdy apod. Je velmi přínosná pro člověka, který se ztotožňuje s vědomím, identifikuje se s duchem. Takový člověk potřebuje být uznáván jako duchovní a na rozdíl od člověka výhradně materiální úrovně respektuje nejen sílu, ale také rozum, vlídnost, umění řídit aj. Při čtení této knihy se bude Vaše myšlení měnit a na pomoc při změně charakteru k Vám budou přicházet životní situace, v nichž budete mít příležitost nově nabyté postoje uplatnit, zachovat se jinak než dříve. V knize najdete návod na překonání této úrovně, uvolnění se z ní a získáte možnost přejít na další úroveň, na úroveň duše...

  Záměrem této knihy je jednoduchou formou vysvětlit elementární skutečnosti, jež nejsou na první pohled zjevné, a objasnit, jak ovlivňujeme to, kterým směrem se bude ubírat náš osud, a jak ho tedy můžeme změnit. S. N. Lazarev je člověk, jenž má výjimečný dar, jeho způsob diagnostiky nemá ve světě obdoby, není možné se mu naučit, a proto ani nemá žádné své žáky. Vytvořil jedinečný, funkční, pravdě odpovídající a ucelený systém, který ze své podstaty odhaluje naboženské a společenské lži.

  Jelikož po přečtení knih a seznámení se s novými informacemi vzniká u lidí potřeba dozvědět se více a sdílet své prožitky a zkušenosti s někým podobně naladěným, založili jsme v roce 2013 klub příznivců S. N. Lazareva a od té doby se pravidelně scházíme v Praze na čaji a kávě. Informace o aktuálních nejbližších setkáních můžete v dostatečném předstihu najít na našich webových stránkách, případně se lze jednoduše přihlásit k odběru novinek, rádi vám je budeme zasílat na e-mail. Zveme vás také ke sledování naší facebookové stránky a připojení se k naší facebookové skupině.

  Na náš youtube kanál jsme umístili krátké videoukázky z DVD, ke zhlédnutí jsou zde volně přístupné všem. Připomínáme také, že CD jsou výtečnými pomocníky pro práci s podvědomím, svým působením ho napomáhají směřovat k bezpodmínečné lásce.

  Veškeré knihy, DVD a CD S. N. Lazareva s námi spolupracují především na úrovni podvědomí. Z tohoto důvodu je také velmi vhodné mít energie dávání a braní vyrovnané. Pokud jste si tedy informace ve formě knihy, DVD nebo CD opatřili nelegálně zdarma, pak pamatujte, že vše má svoji cenu a ta bude muset být tak jako tak vyrovnána, může se stát, že i jiným způsobem než peněžním.

  Spolu s autorem Vám přejeme na Vaší cestě poznání sebe sama i svého okolí a světa co nejvíce pochopení a přijetí, přejeme Vám změny, které rozzáří Vaši duši Láskou a naplní Váš život skutečným smyslem.

  S Láskou,
  Olga Dunayevska zástupkyně S. N. Lazareva v ČR a na Slovensku 

  369 Kč
 • CB3 Kód: 638921

  Od 20.06. do 4.09. jsme na dovolené. Vice informace na http://www.sergej-lazarev.cz/kontakty/

  Třetí kniha řady Člověk budoucnosti.

  269 Kč

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem