Zdraví člověka

 

Nejprodávanější

369
147613691476

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

 • 40 otazek Kód: 188

  Ke každému člověku lze najít jeho vlastní klíč, s každým člověkem je potřeba mluvit jeho jazykem, a proto když odpovídám na dopisy čtenářů, vycházím především z charakteristik osobnosti člověka, jeho charakteru, historie jeho rodu, rodiny.

  369 Kč
 • Balíček- všechny knihy z řady Zdraví člověka (5 ks) Akce Kód: 003

  1.Zdraví člověka

  2. Projevy pýchy

  3.Tajemství šťastné rodiny

  4.40 otázek o duši, osudu a zdraví

  5. Cesta ke zdraví člověka skrze uzdravení duše

  Původně: 1 845 Kč
  Ušetříte: 369 Kč (–20 %)

  1 476 Kč
 • Uzdraveni duse Novinka Tip Kód: 920

  Člověk je v podstatě souhrn energií. Vše co nazýváme hmotou, je vázaná, zhmotnělá energie.

  Člověk je souhrnem několika druhů energie. Vnější, fyzickou energii doplňujeme prostřednictvím jídla. Zato hlavní životní energie k nám přichází přes naši duši, přes naše city a množství této energie závisí na tom, jak je naše duše harmonická. Právě tato energie nám přináší zdraví i blahobyt. Bez této energie člověk prostě nebude žít.

  Pokud člověk lituje své minulosti, má strach z budoucnosti, pokud zakouší pocit ukřivděnosti, nenávisti, nepřijetí světa, pak na tuto svou reakci vynakládá velmi mnoho energie a čím více energie je vynaloženo, tím rychleji se nemoc dostaví. Schopnost být v souladu sám se sebou, se svým osudem a se světem je jedním z hlavních pravidel zdraví.

  369 Kč
 • projevy pychy lazarev Kód: 182

  Pýcha znamená obvykle nadřazení a velebení sebe samého a opovržlivý postoj k ostatním. Ve skutečnosti se jedná jak o nechuť žít, zoufalství, nelásku k sobě, nelásku k lidem, tak i pocit, že svět je nerozumný a krutý... To vše jsou projevy pýchy. Zdálo by se, že k překonání pýchy stačí zbavit se všech těchto vlastností. Ale z nějakého důvodu se to lidem už více než dva tisíce let nedaří...

   

  369 Kč
 • tajemstvi Kód: 180

  Rodina je živý organismus, který se buď rozvíjí, nebo degraduje a umírá. Hlavním zákonem rozvoje je zákon jednoty a boje protikladů. Manžel a manželka jsou protiklady: mají různé názory, každý se snaží dosáhnout svých tužeb a přání. Současně musí oba zohlednit hledisko své „druhé polovičky“ a přizpůsobovat se jeden druhému.

  369 Kč
 • Upoutavka FB Zdravi cloveka Tip Kód: 115057

  Hlavním cílem mnoha lidí, kteří čtou knihy S. N. Lazareva a přicházejí na jeho semináře, je vyřešit některé ze svých problémů. Mnohdy jsou to právě vážné nemoci nebo problémy, které nás přivádějí ke snaze o pochopení toho, co je to život, k otázkám, v čem spočívá jeho smysl, zda existuje souvislost mezi minulostí a budoucností, platí-li takový pojem jako karma, zda je možné hřešit nebo své hříchy odčinit. Ne všichni lidé se ale dokáží zorientovat v tak obrovském množství informací, které se na nás hrnou ze všech stran.

   Současné zdravotnictví v podstatě buď jednu nemoc přemění na jinou, nebo akutní formu převede do chronické. V důsledku toho člověk nezažívá silné utrpení, nemoc však nikam nemizí.

   S. N. Lazarev objevil, že vyléčit se je možné skrze pochopení. Když člověk porozumí zákonům bytí a uvědomí si, co je skutečně dobré a co špatné, pak nemoc zmizí sama od sebe. 

  Pochopení léčí lépe než léky

   Vesmírné zákony a principy, jejichž znalost opravdové pochopení přináší, jsou popsány v této knize.

  369 Kč

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem