OPAKOVANÍ PRAXE ČIŠTĚNÍ RODU, NAROZENÝCH A NENAROZENÝCH DĚTÍ A PŘÍŠTÍCH GENERACÍ

Týdenní akce:

od 25.10.2020 09:00-11:00 skupinové připojení

od 15:00 25.10.2020 do 1.11.2020, 23:50 možnost individuálního nebo skupinového › ho zhlédnutí záznamu kdykoliv  

 Cena:

 900 Kč nebo 35 euro

Upoutavka_Meditace_Ocisteni_potomku_2

 

Dojmy z praxe Čištění rodu 

Doporučena kniha k přečtení jako příprava k meditaci:

 http://www.sergej-lazarev.cz/knihy/tajemstvi-stastne-rodiny/

 

Naše city, pocity, naše reakce na svět kolem nás formují náš osud a osud našich budoucích potomků. Všichni jsme sjednocení na jemné úrovni. Děti závisí na nás i my závisíme na dětech. Tím, že dáváme do pořádku sebe a svůj osud, pomáháme svým dětem. Čím zdravější jsou potomci, tím zdravější jsme my sami.

 

Stává se, že u nás bez zjevného důvodu dochází k řadě nezdarů a potíží a máme pocit, že se nemůžeme pohnout v práci na sobě nebo v dosažení určitých cílů. To se často stává kvůli tomu, že jsme zatížení nejen my, ale i naši potomci. Není ani přitom nutné, zda máte na daný okamžik svého života děti. Stav potomků a celého našeho rodu má na nás obrovský vliv.

 

Praxe „ČIŠTĚNÍ RODU, NAROZENÝCH A NENAROZENÝCH DĚTÍ A PŘÍŠTÍCH GENERACÍ“ je zaměřena na práci se schopností procházet traumatizujícími situacemi se zachováním lásky, na překonání odsuzování druhých, na práci s pocity křivdy, pocitem nespravedlnosti a ideály.

 

 Tato praxe pomáhá přeměnit energii nespokojenosti na energii tvoření a rozvoje, naplnit se blahodárnou a harmonizující energií lásky.

 

Během praxe dokážete s novým pocitem přehodnotit a projít různé situace z minulosti, což vám pomůže změnit k lepšímu vaši budoucnost a budoucnost vašich dětí.

 

 

To, na co rodiče myslí, dělají jejich děti. To, co rodiče cítí, o tom jejich děti mluví.

 

Sergej Lazarev o přípravě k praxi:

Před praxi začíná očištění obvykle jak u mě, tak i u budoucích posluchačů. Přičemž k tomuto očištění dochází nejen u těch, kteří se chystají na praxe, ale i u jejich dětí a příbuzných. U problémových dětí je očištění obvykle standardní – vysoká horečka, zvracení, průjem. Je nutné si odstonat špínu, která vychází z hloubek podvědomí. Dospělí zažívají často nepříjemnosti a nemoci až k mystickým situacím. Před praxi mám často pocit naprosté zpustošenosti. Mívám i pocit, že umírám. Protože opravdová praxe se koná několik dní před samotnou fyzickou událostí a hlavní síly jdou na harmonizaci jemné úrovně.

Před praxi je velmi nebezpečné ztratit cit lásky, dovolit si nespokojenost, odsouzení nebo sklíčenost. Jak říkají muslimové, Alláh je veliký a milosrdný. Pokud se všechno děje podle vůle Stvořitele a Stvořitel nás, svoje děti, miluje a vychovává, pak není třeba brát na sebe příliš, trápit se tím, upadat do sklíčenosti a odsuzování. Panika a strach se nevyhnutelně proměňují v depresi. Odsuzování druhých lidí se mění v zoufalství a nechuť žít. Je to logické: jestliže nepřijímáš Boží vůli a vnitřně s ní bojuješ, začíná sebezničení.

 ..............................................

 

Čím méně je v duši lásky, kterou dostáváme od Stvořitele, tím aktivněji se snažíme dostat lásku od našich bližních. Láska k lidem je podmínkou našeho přežití v tomto světě: jsme bytosti kolektivní a bez lásky k bližnímu žít nedokážeme.

….

Kristus opakoval: „Nepřátelé člověka jsou domácí jeho.“ Védy říkají, že nejstrašnější řetěz, kterým se člověk připoutává k tomuto světu, když zapomíná na Boha, je připoutanost k blízkým lidem.

Čím více uctíváme milovaného člověka, čím více se k němu připoutáváme, tím více bolesti nám on musí přinést, abychom neztráceli lásku k Bohu a zachránili svou duši. Prostřednictvím této bolesti se učíme milovat, odpouštět a měnit svůj systém hodnot, začínáme chápat, že všechno pomíjí, ale láska zůstává, a že naše pravé, Božské je na prvním místě, zatímco všechno ostatní až na druhém.