Dojmy / srovnání - online praktiky / knihy

Dojmy / srovnání - online praktiky / knihy

 

Pokud má někdo malé či větší problémy, je důležité se dostat k příčině.

Protože nemáme přímý kontakt s diagnózou pana S.N. Lazareva, jsme ponecháni pracovat podle jeho systému z knih.

 

I nadále tvrdím, že v knihách je definovaná cesta, kterou absolutně každý z nás musí projít, dříve či později sám. Jeden z největších přínosů S.N. Lazareva, je trasa máme nastíněněnou. Existuje jen jeden způsob. Neustále zvyšovat pocit bezpodmínečné, božské lásky v naší duši, postupně se uvolňovat z připoutání k hmotným, duchovním a duševním hodnotám a nakonec k andělským. Čím větší problém máme, tím více potřebujeme cestu přes osvobození.

 

Skutečné uzdravení přichází pouze zevnitř. Proto je ,podle mého názoru, nejdůležitější číst knihy a pracovat na na sobě, ale také se účastnit online praktik, kde přímý a energický kontakt S.N. Lazareva a dalších účastníků účinky práce ještě umocňují, než když jsou prováděni samostatně každým zvlášť. Posiluje nás to. Pravděpodobně někteří lidé potřebují pouze online praxi, aby jim bylo lehčeji na duši a usnadnili práci těla a mysli . Vše záleží na velikosti problému a osobních potřebách a vnitřním pocitu.

 

I když nemáme téměř žádné problémy, je on line praxe cesta k samotnému naplnění naší existence.

 

Mario zkušenosti:

Mé specifické zkušenostmi v online praxi jsou láska naplněná duší, klid mysli, vědomí a plnost těla energií přicházejícími zevnitř. Před on line praxí nebyly žádné fyzické čištění, tzn fyzických projevů.

(Myslím, že po mnoha letech práce s knihami SN Lazareva byly povrchové vrstvy vyčištěny)

 

Mé problémy tj. očištění následovaly po praxi. Nejintenzivnější pro mne bylo očištění potomstva. Syn (6,5 letý) měl desetidenní virus s teplotou až 40 stupnu. Divný virus, říká pediatr. Krev je téměř v pořádku.

U mě zánět štítné žlázy a kdybych nečetl knihy, nevěděl bych, co to znamená. Mnoho věcí ale je nyní pro mě jasnější.

 

Je zajímavé, že po každé on line praxi, po přibližně 15 minutách, děti odcházejí ze svých aktivit a přicházejí k nám, sednou do klína a užívají a cítí, co vyzařujeme.

 

To vše je krásné a pociťovaná soudržnost je krásná. Po poslední praxi mi je téma “připoutanosti k budoucnosti” ještě jasnější. Je úžasné, jak se cítí úleva ve vaší duši, když se zbavíte toho, k čemu jste podvědomě připoutaní. Je to všechno dobrý pocit? Ano. Bolí to? Ano. V lásce je potěšení i bolest. Takto se duše vyvíjí a je lepší to dělat dobrovolně než pro většinu z nás násilně.

 

Ale bez ohledu na to, co se skrze to všechno se léčí naše budoucnost a budoucnost našich dětí a vnoučat, a svět bude jednou patřit jim. Jsme za to zodpovědní a máme odpovědnost za pomoc sobě i druhým. Pro lenost a výmluvy není v tomto prostoru místo.

 

Díky a Zdravím všechny, Mario

 

 

 

Zkušenosti s příznivci SN Lazareva se Srbska s„Aruna.rs“:

 

Dle mých zkušeností jsou online praxe velmi intenzivní. Doporučuji si najít v den praxe opravdu dostatek času (hodinku před) a po ukončení, pokud možno, ještě více klidné atmosféry. Připravte si “pohodičku”, požádejte rodinu, aby vám nechala prostor… Díky možnosti pracovat na dané praxi (připojovat se na stejné meditace) ještě dalších 10 dnů a ideálně ve skupině, se intenzita zesiluje a můžete zpracovávat každý den kousek po kousku nové vjemy. Domlouvali jsme se přes app „Viber“ skupinu: kdo a kdy mohl… byla to vždy krásná práce a čas strávený s přízněnými dušemi. Máme vždy 10 dnů virtuálně společné práce každý sám za sebe, ale taktéž na jemném poli s mnoha dalšími, se kterými sdílíme společně pocity na viberu.

 

Všichni zažíváme zajímavé příběhy

 

Např.  praxe “vnitřní očišta potomků” 9.2.2020

v den praxe jsem jela s rodinkou na zimní dovolenou v autě a na zadním sedadle držela mobil a poslouchala … praxe jsou hluboké a jakékoliv vyrušení vás vytrhne z koncentrace. V tom týdnu se děly hluboké procesy, a tak přes nedorozumění a následné vyjasňování podstaty naší rodiny, jeden po druhém onemocněli “banálními” chřipkami, kašlem, rýmou atd… kdybych nečetla knihy, nevěděla bych, co se děje :-) každý člen měl nemoc různě dlouhou až 14 dní a já měla rýmičku 2 dny , jelikož jsem byla připravená a věděla jsem, že jsme dostali nádhernou možnost léčit naše duše. Po delší době od této dovolené mohu říct, že mě to posunulo blíž přijímání každého člena rodiny s větší lehkostí a láskou.

 

Při spuštění další nové praxe tyto očisty mohou přicházet již před praxí zvlášť pro citlivé jedince na mnoha úrovních. Proto je nutné vnitřně v rámci možností přijímat všechny zážitky s láskou, vděčností, pochopením a pokorou.

 

Další praxe “příchod nové energie” jsem absolvovala 8.3.2020 - vzhledem k nastávající celosvětové krizi korona virusu byla praxe neuvěřitelně načasovaná a neříkám, že na krach může být kdokoliv připravený, ale určitě mi pomohla naše skupina příznivců SN Lazareva, kteří se naladili na přijímání této praxe po celou dobu dalších 10 dnů, a ještě dlouho poté jsem cítila, že jsem dostala od Boha krásný dar pocity Jednoty a sdílení. A to byla moje velká zkušenost a vděčnost, že online praxe jsou skupinové. Začala jsem vnímat a motivovat sama sebe na „příchod nové energie“, které mi přicházejí do života… nelpět na starém a přivítat nové… ideální čas v době korona virusu. Lehce se to řekne, ale s praxi SN Lazareva to jde mnohem lépe než spadnout do energie krize a celosvětové manipulace. Myslím, že je jedno, zda se jedná o celosvětovou krizi nebo třeba manželský krach či ztrátu milované osoby… můžeme přijmout novou energii, novou budoucnost. Jak? jinak…s klidem, s láskou a pochopením, že vše je Boží dílo.

 

Teď nastává první online praxe pro Česko-Slovenské příznivce SN Lazareva a má očista již začala

 

Všem přeji krásné chvíle s online praxí SN Lazareva     

Eliška