E-KNIHA DIAGNOSTIKA KARMY 10

 
 

Vyberte si způsob platby a dopravy zdarma: 

Audiokniha nebo E-kniha.

369 Kč    
Kategorie E-knihy ke stažení v PDF
 

Tato kniha je desátou z 13-ti dílné série knih Sergeje N. Lazareva Diagnostika karmy. V denníkové formě a za použití příkladů ze své léčitelské praxe zde S .N. Lazarev pokračuje v popisu svého odhalování vesmírných zákonů a objasňuje, jak se promítají do vztahů mezi lidmi. Vysvětluje příčiny vzniku nejobvyklejších problémů a poskytuje návod, jak tyto problémy řešit, jak nad sebou správně a samostatně pracovat, aby pominuly.

Nedokonalý náhled na svět ničí duši, osud a tělo. A jen pokud muž pomáhá ženě pocítit lásku, a tento cit má blíže k přátelství než k sexu, pak nic neztrácí, a jen získává. Aby druhý člověk pocítil lásku, musíme se sami naučit milovat. Neustále odevzdávat energii lásky, vřelosti, starostlivosti a pomáhat člověku měnit se, otřásat jeho stabilitou.  

Láska se nejprve přeměňuje v mravnost, potom v duchovnost a schopnosti, pak – v peníze. Paradox, jenž je příčinou rozvoje, má vždy své místo. Jedna se zamiluje do bohatého a rozumného, protože cítí, že se za tím skrývá zásoba lásky. Druhá se zamiluje do chudého a prostého, protože vidí, jak směřuje k lásce a jak se otevírá jeho duše. Bohatí tělem i duší přichází o lásku. Chudí tělem i duší silněji směřují k lásce. Jeden má dnes, ale zítra o to přijde. Druhý, který nemá nyní, získá všechno později. Prostě nynější doba se liší od té minulé. A jestli se dříve jedni odpoutaně modlili a nahromaďovali lásku, a druzí, kteří ji dostali, ji realizovali v moci, penězích, bohatství, pak nyní minulá zásoba mizí, a význam nahromadění nového roste. Naše sýpky jsou prázdné. A to znamená, že hromadit a realizovat bude každý.