Praxe ve formě online meditací

Objednát aktuální praxi mužete zde: 

https://www.lazarevonline.cz/praxe-ve-forme-on-line-meditaci/

O skupinové praxi.

Každý den S. N. Lazarev dostává dopisy s žádostmi o konzultaci. Mnoho lidí potřebuje seriózní pomoc a podporu na jejich cestě za rozvojem.

Sergej Nikolajevič se rozhodl vytvořit nový formát „práce na sobě“ ve formě skupinové praxe, která se bude konat online.

Společná skupinová práce vytvoří silný proud energie, který spojí síly všech účastníků, což každému umožní dosáhnout nejlepšího výsledku.

Pravidelnost prováděných postupů zároveň pomůže účastníkům krok za krokem zlepšit svůj vnitřní stav, naplnit se životně důležitou energii a dosáhnout vytčených cílů.

Chcete-li opravdu zlepšit svůj život, změnit se vnitřně i zvnějšku, musíte věnovat čas svému rozvoji. Skutečný rozvoj a skutečný pohyb vpřed právě poskytuje praxe a realizace znalostí získaných v životě.

Sergej Nikolajevič vyvinul několik meditačních technik na nejžhavější a nejdůležitější témata, které zajímají mnohé. S pomocí meditace budou účastnici praxe schopni jemně vklouznout do svého vnitřního světa, uklidnit své myšlenky jednoduše sledováním hlasu z meditace, plně se soustředit na své pocity a propracovat potřebné momenty, aby se vrátili z meditace v obnoveném stavu.

S cílem ještě více posílit celkový výsledek, S. N. Lazarev bude praktikovat společně se všemi účastníky. Za tímto účelem Sergej Nikolajevič předem nahraje meditaci, kterou použije během skupinové praxe. To mu umožní plně se ponořit do pracovního procesu a podpořit celkový stav účastníků.

Je nutno podotknout, že efektivita nového formátu „práce na sobě“ spočívá právě ve sjednocení lidí pro společnou skupinovou práci v určitou dobu společně se S. N. Lazarevem.

Záznam z praxe se nebude prodávat.

Účastnici skupinových praxi budou moci sledovat záznam na stránce vysílání během jednoho týdne.

 

 
900
9011900901

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem