Zdraví člověka

 
  • 1 z 3
 

Hlavním cílem mnoha lidí, kteří čtou knihy S. N. Lazareva a přicházejí na jeho semináře, je vyřešit některé ze svých problémů. Mnohdy jsou to právě vážné nemoci nebo problémy, které nás přivádějí ke snaze o pochopení toho, co je to život, k otázkám, v čem spočívá jeho smysl, zda existuje souvislost mezi minulostí a budoucností, platí-li takový pojem jako karma, zda je možné hřešit nebo své hříchy odčinit. Ne všichni lidé se ale dokáží zorientovat v tak obrovském množství informací, které se na nás hrnou ze všech stran.

 
369 Kč    
Kategorie Knihy
 
 
Současné zdravotnictví v podstatě buď jednu nemoc přemění na jinou, nebo akutní formu převede do chronické. V důsledku toho člověk nezažívá silné utrpení, nemoc však nikam nemizí.

 S. N. Lazarev objevil, že vyléčit se je možné skrze pochopení. Když člověk porozumí zákonům bytí a uvědomí si, co je skutečně dobré a co špatné, pak nemoc zmizí sama od sebe. 

Pochopení léčí lépe než léky

 Vesmírné zákony a principy, jejichž znalost opravdové pochopení přináší, jsou popsány v této knize.

 

 kniha Zdraví člověka 

jedna z nejlepších knih od S.N.Lazareva vydána v ČR! Je v ní, dalo by se říci veškeré shrnutí všech informací týkající se jeho celoživotního výzkumu a poznání, co je to život,člověk,duše,karma,jak funguji vesmírné zákony ...význam náboženství -křesťanství.
Otevírá oči slepím a posouvá ty,kteří se rozhodli a snaží se jít v životě tím správným směrem.
Moc děkuji za všechny jeho knihy a obzvláště tuto! Jsem stastna,ze se mi dostaly knihy tohoto obdivuhodného a vyjimečného badatele,filozofa a lecitele do rukou!! Moc Vám děkuji pane Lazareve za všechno,co pro nás děláte a přeji Vám hodně Lásky,zdraví a štěstí ve Vašem životě!!❤️
Švárová Marie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 24.10.2017
ZDRAVÍ ČLOVĚKA -JEDNA Z NEJLEPŠÍCH KNIH OD S.N.LAZAREVA VYDÁNA V ČR! JE V NÍ, DALO BY SE ŘÍCI VEŠKERÉ SHRNUTÍ VŠECH INFORMACÍ TÝKAJÍCÍ SE JEHO CELOŽIVOTNÍHO VÝZKUMU A POZNÁNÍ, CO JE TO ŽIVOT,ČLOVĚK,DUŠE,KARMA,JAK FUNGUJI VESMÍRNÉ ZÁKONY ...VÝZNAM NÁBOŽENSTVÍ -KŘESŤANSTVÍ. OTEVÍRÁ OČI SLEPÍM A POSOUVÁ TY,KTEŘÍ SE ROZHODLI A SNAŽÍ SE JÍT V ŽIVOTĚ TÍM SPRÁVNÝM SMĚREM. MOC DĚKUJI ZA VŠECHNY JEHO KNIHY A OBZVLÁŠTĚ TUTO! JSEM STASTNA,ZE SE MI DOSTALY KNIHY TOHOTO OBDIVUHODNÉHO A VYJIMEČNÉHO BADATELE,FILOZOFA A LECITELE DO RUKOU!! MOC VÁM DĚKUJI PANE LAZAREVE ZA VŠECHNO,CO PRO NÁS DĚLÁTE A PŘEJI VÁM HODNĚ LÁSKY,ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ VE VAŠEM ŽIVOTĚ!!❤️ ŠVÁROVÁ MARIE